CCS international s.r.o.

English

M Á M E   D O M A   Š K O L Á K A


Stal se z Vašeho potomka letos prvňáček a Vy jste si uvědomili, že v jeho životě nastává velký zlom? I pro Vás je to jistě období plné změn. V pokojíčku malého školáka náhle musí vedle hraček najít své místo psací stůl, pohodlná židlička a regálek na učebnice a sešity. A to stále ještě není vše.

Ke klasickým školním předmětům (jako je například Český jazyk, Matematika, Vlastivěda či Přírodověda) přibyl v nedávné době nový - Informatika a výpočetní technika. Tento předmět má za úkol děti seznámit s výdobytkem moderní doby, bez kterého se oni již v životě neobejdou - s počítačem.

 

Nepodporujte své děti pouze ve studiu cizích jazyků, ale pomozte jim poznat i svět, ve kterém budou mít vždy všechny informace na dosah ruky. Zvyšte jejich šanci na přijetí ke studiu na prestižních středních a vysokých školách.

Dodáme Vám počítače nabízené na trhu, ale i počítače přímo Vám na míru - sestavené podle Vašich přání a kritérií. Obraťte se na nás.

Vhodné počítačové hry pomáhají dětem v rozvoji


Je také dnes již obecně známé, že vhodné a kvalitní počítačové hry mohou pomoci dětem v jejich psychickém rozvoji. Pro mladší děti jsou vhodné jednodušší počítačové programy - např. pexeso, puzzle, omalovánky. Pro děti starší existuje na trhu již spousta her, které mají za úkol pomoci dětem například v učení cizího jazyka. K dostání je i velké množství různých výukových programů, kde děti mohou procvičovat svou paměť či prostorovou orientaci.

U generace Vašeho dítěte bude počítačová gramotnost samozřejmostí. Začněte ho připravovat nenásilnou formou již nyní.