CCS international s.r.o.

English

W E B O V É   P R E Z E N T A C E


V dnešní době firma, která nemá webové stránky, jako by neexistovala. Technologie jdou kupředu obrovskou rychlostí, to co dříve trvalo hodiny a dny lze dnes zvládnout za několik minut. Po celém světě rozeseté pobočky velkých firem jsou schopny mezi sebou neustále komunikovat, přičemž přenesení zprávy z jednoho konce světa na druhý trvá díky internetu již jen několik sekund.

Internet využívá čím dál tím více lidí i k běžným denním potřebám - k nákupům, k získávání informací o odletech letadel i o odjezdech autobusů, přes internet se člověk rozhoduje kam pojede na dovolenou, jaké auto si koupí či jestli půjde do kina a na co. Jestliže například nějaké kino stránky s těmito informacemi nemá, případný zákazník se nezvedne a nepojede si osobně pro program, ale koukne se na stránky konkurence, která tohle vychytala a jde s dobou.

Jděte s dobou i Vy a pořiďte si jednu z verzí našich webových prezentací:

Máte stránky, jejichž úprava je složitá? Nebaví Vás čekat, než firma, která Vám stránky zprostředkovala, aktualizuje či doplní informace? Je složité domluvit se na větších i menších úpravách? Pak zvolte tuto verzy stránek s Redakčním systémem (s pronájmem nebo bez pronájmu). Všechny informace si budete moci aktualizovat a doplňovat sami, sami budete moci vkládat obrázky, tabulky, vytvářet nové stránky, staré inovovat či mazat, upravovat menu. Na začátku budete zaškoleni, vše Vám bude pečlivě vysvětleno a popsáno. V případě, že si ani tak při pozdější úpravě nebudete s něčím vědět rady,  napíšete či zavoláte a my Vám poradíme. Budete-li chtít zaškolení zopakovat, pak instruktáž pro plnění webu nebo elektronického obchodu je placena 500 Kč/hodinu. Bližší informace naleznete v detailech.

Jedná se o klasické stránky, vyberete si vzhled stránek, dodáte materiály (texty, obrázky, fotky, tabulky), kterými stránky budete chtít naplnit. Veškeré úpravy stránek (menší i větší) jsou zpoplatněny. Stránky bez redakčního systému jsou vhodné spíše pro menší firmy, které nemají potřebu do stránek často zasahovat. Bližší informace naleznete v detailech.

Našim zákazníkům nabízíme k webových prezentacím s redakčním systémem komplexní služby: